+ 38 (095) 555-80-10, м. Яремче вул. Довбуша,74а

Адміністрація Гостинного двору "Кияночка" люб*язно допоможе Вам скрасити Ваше дозвілля та запропонує цікаві екскурсії, що залишать приємний відбиток у Вашій пам*яті та розкриють красу, звичаї та побут карпатського краю.

Якщо у Вас виникне бажання покататися на конях, зверніться до адміністрації і в домовлений з Вами час до ГД "Кияночка" підженуть коней, на яких ви зможете отримати цікаві екскурсії (наприклад, на водоспад Дівочі сльози) чи просто кінну прогулянку. 

А якщо Ви заядлий рибалка чи просто завжди мріяли зловити гірську форель, адміністрація готелю запропонує Вам найкращі варіанти гірської рибалки.

Та чи були Ви колись на вершині карпатських гір, чи бачили Ви ті краєвиди?! Так, саме там, високо в горах, де не ступає людська нога... Саме там у Вас найбільше шансів назбирати по торбинці (а то й більше) білих грибів, гірських ягід (чорниць, малици, ожини, суничок). А яке там повітря... А який смачний шашлик... Та що там казати! Зверніться до адміністрації Гостинного двору і Вам організують автотрансфер в гори. А також за Вашим бажанням Вас можуть повезти на гірську полонину, де Ви зможете купити найсвіжішого овечого сиру, молопродуктів та, якщо пощастить, обрати собі барана, якого потім Ви й підсмажите на барбекью ГД "Кияночка".

А також адміністрація готелю завжди порадить найближчі прокати лиж та гірського спорядження, велосипедів, квадроциклів, смачні колиби та ресторани, цікаві місця та туристичні маршрути, розкаже як проїхати до гірських витягів.

Відпочиваючи в Гостинному дворі "Кияночка" Ви точно не нудьгуватимите!