+ 38 (095) 555-80-10, м. Яремче вул. Довбуша,74а

Однокімнатний номер категорії "Стандарт" на 2-му поверсі котеджу (з роздільними ліжками)

Переваги даного номеру полягають в тому, що з номеру "Файні постоли" відкривається чудовий вид на карпатські гори. Цей номер підійде друзям, що мандрують разом та не воліли би спати в односпальному ліжку. Номер-стандарт «Файні постоли» має вихід на балкон.

Номер оснащений усіма необхідними меблями (стіл із стільчиками, шафка, два односпальні дерев'яні ліжка (за бажанням можуть здвигатися), тумбочки), постіллю та посудом. В номері є ТВ із супутниковим телебаченням та ванна кімната (умивальник, дзеркало, туалет, душ-кабіна). Є можливість встановлення розкладачки (додаткового ліжка).

Однокімнатний номер категорії "Стандарт" на 2-му поверсі котеджу

Переваги даного номеру полягають в тому, що з номеру "Карпатська замальовка" відкривається чудовий вид на карпатські гори. Цей номер має вихід на балкон.

Номер оснащений усіма необхідними меблями (стіл із стільчиками, шафка, двоспальне дерев'яне ліжко, тумбочка), постіллю та посудом. В номері є ТВ із супутниковим телебаченням та ванна кімната (умивальник, дзеркало, туалет, душ-кабіна). Є можливість встановлення розкладачки (додаткового ліжка).

 

Однокімнатний номер категорії "Стандарт" на 1-му поверсі котеджу

 Переваги даного номеру оцінять, в першу чергу, сімейні пари з маленькими дітьми. Так, серед основних переваг номеру - його місцезнаходження. Стандарт "Кияночка" знаходиться на першому поверсі котеджу, що є значною перевагою для пар з колясками чи дітьми до 5 років, а також для людей, яким важко підніматися по сходам. По-друге, цей номер один з найтепліших в зимовий період у котеджі. По-третє, стіл із стільчиками в номері та чи не найближчий доступ до кухні та великого холодинька на 1-му поверсі котеджа забезпечать можливість відпочиваючим номеру "Кияночка" самостійно готувати та зручно харчуватися.

Номер оснащений усіма необхідними меблями (стіл із стільчиками, шафа, двоспальне дерев*яне ліжко, приліжкові тумбочки), постіллю та посудом. В номері є плазмовий ТВ із супутниковим телебаченням та ванна кімната (умивальник, дзеркало, туалет, душ-кабіна). Є можливість встановлення розкладачки (додаткового ліжка для дитини).

Однокімнатний номер категорії "Стандарт" на 1-му поверсі котеджу

Переваги даного номеру оцінять люди, котрим важко підніматися по сходам. Так, серед основних переваг номеру - його місцезнаходження на першому поверсі. По-друге,  номер-стандарт «Мисливець» є доволі теплим в зимовий період. По-третє, найближчий доступ до кухні та великого холодинька на 1-му поверсі котеджа забезпечать можливість відпочиваючим номеру "Мисливець" самостійно готувати та зручно харчуватися.

Номер оснащений необхідними меблями (шафки, двоспальне дерев'яне ліжко, стільці), постіллю та посудом. В номері є ТВ із супутниковим телебаченням та окрема ванна кімната (умивальник, дзеркало, туалет, душ-кабіна) розташована перед входом в номер. Відпочиваючі номеру «Мисливець» мають переважне право користування обіднім столом з лавами на першому поверсі котеджу.