+ 38 (095) 555-80-10, м. Яремче вул. Довбуша,74а

Двокімнатний номер категорії "Люкс" над гірською річкою

Переваги даного номеру полягають в тому, що номер "Чорногірчик" знаходиться безпосередньо над гірською річкою "Чорногірчик", що бере свої витоки з вершини карпатських гір та протікає по території ГД "Кияночка". Прокидаючись під шум гірської річки, ти заряджаєшся енергією не тільки на цілий день, а й на ті будні, що чекатимуть тебе після відпочинку. З номеру "Чорногірчик" відкривається чудовий вид як на гірську річку, так і на карпатські гори.

Номер оснащений усіма необхідними меблями (1-ша кімната - стіл із стільчиками, маленький холодильник, розкладний диван, шафки; 2-га кімната - двоспальне дерев'яне ліжко, тубочки, шафа), постілью та посудом. В номері є плазмовий ТВ із супутниковим телебаченням, ванна кімната (умивальник, дзеркало, туалет, душ-кабіна), електрочайник.

Двокімнатний номер категорії "Люкс" на першому поверсі коттеджу

Переваги даного номеру оцінять, в першу чергу, сімейні пари з маленькими дітьми. Так, серед основних переваг номеру - його місцезнаходження. Люкс "Боровик" знаходиться на першому поверсі коттеджу, що є значною перевагою для пар з колясками та дітьми до 5 років. По-друге, цей номер один з найтепліших в зимовий період у коттеджі. По-третє, великий обідній стіл в першій кімнаті люксу та чи не найближчий доступ до кухні та великого холодинька на 1-му поверсі коттеджа забезпечать можливість відпочиваючим номеру "Боровик" самостійно готувати та зручно харчуватися.

Номер оснащений усіма необхідними меблями (1-ша кімната - обідній стіл з лавами, розкладний диван, шафи; 2-га кімната - двоспальне дерев'яне ліжко, трюмо, стільці, шафа), постілью та посудом. В номері є великий плазмовий ТВ із супутниковим телебаченням, ванна кімната (умивальник, дзеркало, туалет, душ-кабіна), електрочайник.

 

Двокімнатний номер категорії "Люкс" на другому поверсі коттеджу

Переваги даного номеру випливають з його назви. Так, з номеру відкривається чудовий вид на гору Маковицю й скалу Слон. В номері доволі великий балкон, де Ви можете посидіти попити кави чи смачного карпатського чаю, споглядаючи на чарівні карпатські гори. Цей номер є доволі просторним та затишним.

Номер оснащений усіма необхідними меблями (1-ша кімната - гарнітур для передпокою, стіл із стільчиками, маленький холодильник, розкладний диван, шафка; 2-га кімната - двоспальне дерев'яне ліжко, стільці, шафи), постілью та посудом. В номері є великий плазмовий ТВ із супутниковим телебаченням, ванна кімната (умивальник, дзеркало, туалет, душ-кабіна), електрочайник.

Двокімнатний номер категорії "Люкс" на другому поверсі коттеджу

 

 Переваги даного номеру полягають в тому, що це чи не найзатишнійший номер коттеджу. З номеру "Родзинка" відкривається чудовий вид на карпатські гори. Цей номер є доволі просторним та теплим у зимній період. В номері "Родзинка" доволі затишний балкон, де Ви можете посидіти попити кави чи смачного карпатського чаю, споглядаючи на чарівні карпатські гори.

Номер оснащений усіма необхідними меблями (1-ша кімната - стіл із стільчиками, маленький холодильник, розкладний диван, шафки, дзеркало; 2-га кімната - двоспальне дерев'яне ліжко, тубочки, шафа), постілью та посудом. В номері є плазмовий ТВ із супутниковим телебаченням, ванна кімната (умивальник, дзеркало, туалет, душ-кабіна), електрочайник.